Кабінети-Кабінет інформатики-Нормативні документи

Нормативні документи (кабінет інформатики)

Навчальний процес

1 Лист МОН № 1/9-862 від 29.11.2010 р. Про навчальні програми з інформатики для старшої школи
НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ
1 НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА ДЛЯ УЧНІВ 9 КЛАСУ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
2 НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА ДЛЯ 10-11 КЛАСІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ (академічний рівень)
КУРСИ ЗА ВИБОРОМ
1 Лист МОН 1/9-350 від 30.05.2008
2 «Основи комп’ютерної графіки»
3 «Основи створення комп’ютерних презентацій»
4 «Основи Інтернету»
5 «Основи веб-дизайну»
6 «Основи комп’ютерної безпеки»
7 «Основи візуального програмування»
8 «Microsofr Excel у профільному навчанні»

Кабінет

1 Перелік документів для кабінету інформатики
2
Додаток №5 до методичних рекомендацій щодо обоаштування і використання кабінету інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій загальноосвітніх навчальних закладів "Вміст аптечки першої допомоги" Рекомендовано МОН України (лист 1/11-1927 від 06.05.2004р.)
3
Наказ МОН "Про затвердження Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів"
4
Наказ МОН "Про затвердження Положення про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів"