Кабінети-Кабінет інформатики-Нормативні документи-Лист МОНУ № 1/9-862 від 29.11.2010

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486-24-42, факс (044) 236-10-49, ministry@mon.gov.ua

від   29.11.10               _1/9-862__

від                  ___ на №

Міністерство освіти і науки

Автономної Республіки Крим,

управління освіти і науки обласних,

Київської та Севастопольської міських

державних адміністрацій

Інститути післядипломної педагогічної освіти

Про навчальні програми

з інформатики для старшої школи

Міністерство освіти і науки надсилає інформацію щодо використання навчальних програм з інформатики для старшої школи.

Робочою групою з питань впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, утвореною наказом Міністерства від 07.09.2010 № 634-оп, внесено зміни до навчальних програм «Інформатика. 10-11 класи. Рівень стандарту» та «Інформатика. 10-11 класи. Академічний рівень».

Нові редакції програм, які схвалені колегією Міністерства освіти і науки та отримали гриф «Затверджено Міністерством освіти і науки України» (наказ Міністерства від 28.10.2010 № 1021), є єдиними чинними для вивчення інформатики на рівні стандарту та академічному рівні у старшій школі.

Зазначені програми, розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки (www.mon.gov.ua) та будуть видрукувані для забезпечення всіх загальноосвітніх навчальних закладів.

Просимо довести зазначену інформацію до керівників навчальних закладів та забезпечити контроль за внесенням змін до навчального процесу з інформатики у 10-х класах загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до чинних програм.

Т.в.о. Міністра                                                                                 Б.М.Жебровський