Головна » 2014 » Февраль » 20

7 лютого  в ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Кременець золотою симфонією прозвучала мелодія шкільного дзвоника як відгомін далекого дитинства, у яке неможливо повернутися. Школа щиро вітала випускників минулих років на цьому урочистому святі. Вечір наповнився спогадами давно минулих років…

Гостинно відчинила школа свої двері перед ювілейними випускниками  1994 року, 1999 року, 2004 року.

Хоч залишивши стіни нашої школи, ви розійшлися різними дорогами, але всіх єднає одне – вогник  любові до всього близького і рідного: школи, села, нашої рідної України. Ця  зустріч – це і мандрівка у світ дитинства і юності. Тож в цей вечір випускники відчули  себе дівчатками і хлоп’ятками, якими були 10 чи 20 років тому, коли бігали шкільними коридорами, жартували, сміялись. ( ... Читать дальше »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 664 | Додав: Zahar2008 | Дата: 20.02.2014 | Коментарі (0)