Головна » 2016 » Январь » 26

День 22 січня  1919 року поклав початок здійсненню віковічної мрії українців об’єднатися в одну державу. У рамках відзначення цієї дати - Дня Соборності України у ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Кременець  проводилися  різноманітні  заходи: урок Соборності “Єднання заради Незалежності”, загальношкільна лінійка: “Незалежність починається з тебе”, виховні години. Також  діти виготовляли плакати та стінгазети. А листівки, зроблені власноруч, дарували водіям під час акції ”Живий ланцюг єдності”, який простягнувся впродовж траси Ковель-Луцьк, майорячи синьо-жовтими барвами, чим діти та дорослі, взявшись за ... Читать дальше »

Категорія: Цей день... | Переглядів: 976 | Додав: Zahar2008 | Дата: 26.01.2016 | Коментарі (0)