Головна » 2017 » Май » 24

23 травня 2017 року згідно плану роботи Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти та відділу освіти та молоді Рожищенської районної державної адміністрації, на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кременець відбувся семінар для вчителів які працюють у етнічно неоднорідних класах «Методичні аспекти формування ключових компетентностей та культурної обізнаності педагогів у поліетнічному середовищі».

Метою семінару було обговорення проблем адаптації учнів ромської національносі в учнівський олектив,пошук нових форм роботи та шляхів розвязання проблем виховного напряму.

В роботі семінару взяла участь Бондарук Лілія Миколаївна, завідувач відділу гуманітарних дисциплін ВІППО, яка зупинилася на темі « Актуальні питання формування кл ... Читать дальше »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 697 | Додав: Zahar2008 | Дата: 24.05.2017 | Коментарі (0)