Головна » Архив новостей

До відома абітурієнтів 2015 року!

Звертаємо Вашу увагу на те, що особи, які зареєструвались для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році, повинні отримати Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання з номером, пін-кодом та вклеєною фотографією, що є підтвердженням факту реєстрації. За номером Сертифіката та пін-кодом, який розміщений на ньому, кожен учасник ЗНО-2015 матиме змогу зайти на свою «Інформаційну сторінку» на сайті УЦОЯО http://testportal.gov.ua/ та роздрукувати запрошення-перепустку із вказаною адресою пункту тестування для проходження зовнішнього тестування з обраних предметів.

Наголошуємо, що Український центр оцінювання якості освіти не буде надсилати поштою запрошення-перепустки учасникам ЗНО-2015.

... Читать дальше »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 207 | Додав: Zahar2008 | Дата: 03.04.2015 | Коментарі (0)

4-6 червня 2014 року на околицях с.Крижівка відбувся районний туристсько-спортивний зліт серед учнівської молоді, у якому взяли команди 20 загальноосвітніх шкіл району.

Збірна команда ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кременець зайняла почесне третє місце (детально фото)

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 248 | Додав: Zahar2008 | Дата: 19.06.2014 | Коментарі (0)

7 лютого  в ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Кременець золотою симфонією прозвучала мелодія шкільного дзвоника як відгомін далекого дитинства, у яке неможливо повернутися. Школа щиро вітала випускників минулих років на цьому урочистому святі. Вечір наповнився спогадами давно минулих років…

Гостинно відчинила школа свої двері перед ювілейними випускниками  1994 року, 1999 року, 2004 року.

Хоч залишивши стіни нашої школи, ви розійшлися різними дорогами, але всіх єднає одне – вогник  любові до всього близького і рідного: школи, села, нашої рідної України. Ця  зустріч – це і мандрівка у світ дитинства і юності. Тож в цей вечір випускники відчули  себе дівчатками і хлоп’ятками, якими були 10 чи 20 років тому, коли бігали шкільними коридорами, жартували, сміялись. ( ... Читать дальше »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 342 | Додав: Zahar2008 | Дата: 20.02.2014 | Коментарі (0)

26 та 28 грудня в загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с. Кременець відбулось святкування Нового року. До учнів 1-4 класів Новорічне свято завітало в гості 26 грудня, а учні 5-11 класів зустрічали Новорічних персонажів 28 грудня Новорічні ранки 1-4 класів до дітей завітали казкові герої, які на протязі свята грали з учнями ігри, водили хороводи, співали... (детально фото)

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 249 | Додав: Zahar2008 | Дата: 24.01.2014 | Коментарі (0)

29 квітня в приміщені школи відбувся захід присвячений святу Пасхи "Писанкові барви" (детально, фото)
Категорія: Новини сайту | Переглядів: 328 | Додав: Тетяна_Володимирівна | Дата: 07.05.2013 | Коментарі (5)

З нагоди Всесвітнього дня здоров'я 9 квітня в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кременець відбувся спортивний захід

Категорія: спорт | Переглядів: 295 | Додав: Zahar2008 | Дата: 18.04.2013 | Коментарі (0)

Хоч давно відлунав
Той останній прощальний дзвінок,
Та з найдальших доріг
Ми завжди повернутися хочем
В рідну школу свою
Без запізнень на перший урок.
Як сьогодні у першу
Лютневу морозну суботу.

Дехто давніше, а дехто рік тому попрощався із своїм дитинством, друзями, школою. Хоч залишивши школу стіни нашої школи, вони розійшлися різними дорогами, але всіх  єднає одне – вогник  любові до всього близького і рідного: школи, села, нашої рідної ... Читать дальше »
Категорія: Цей день... | Переглядів: 382 | Додав: Zahar2008 | Дата: 21.02.2013 | Коментарі (0)

Категорія: Цей день... | Переглядів: 272 | Додав: Zahar2008 | Дата: 05.01.2013 | Коментарі (0)

Сьогодні, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Всесвітній день боротьби зі СНІДом став одним з найбільш визнаних міжнародних днів здоров'я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання та його профілактику.

Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

Категорія: Цей день... | Переглядів: 269 | Додав: Zahar2008 | Дата: 01.12.2012 | Коментарі (0)

05.10.2012 року в приміщенні Кременецької ЗОШ відбувся день вчителя! ТОМУ МИ ВІТАЄМО НАШИХ ВЧИТЕЛІВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Категорія: Цей день... | Переглядів: 289 | Додав: Гопнік | Дата: 05.10.2012 | Коментарі (1)

« 1 2 3 4 5 »