Головна » Архив новостей
« 1 2 ... 4 5 6 7 »

29 квітня в приміщені школи відбувся захід присвячений святу Пасхи "Писанкові барви" (детально, фото)
Категорія: Новини сайту | Переглядів: 656 | Додав: Тетяна_Володимирівна | Дата: 07.05.2013 | Коментарі (0)

Хоч давно відлунав
Той останній прощальний дзвінок,
Та з найдальших доріг
Ми завжди повернутися хочем
В рідну школу свою
Без запізнень на перший урок.
Як сьогодні у першу
Лютневу морозну суботу.

Дехто давніше, а дехто рік тому попрощався із своїм дитинством, друзями, школою. Хоч залишивши школу стіни нашої школи, вони розійшлися різними дорогами, але всіх  єднає одне – вогник  любові до всього близького і рідного: школи, села, нашої рідної ... Читать дальше »
Категорія: Цей день... | Переглядів: 689 | Додав: Zahar2008 | Дата: 21.02.2013 | Коментарі (0)

Категорія: Цей день... | Переглядів: 607 | Додав: Zahar2008 | Дата: 05.01.2013 | Коментарі (0)

Сьогодні, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Всесвітній день боротьби зі СНІДом став одним з найбільш визнаних міжнародних днів здоров'я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання та його профілактику.

Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

Категорія: Цей день... | Переглядів: 549 | Додав: Zahar2008 | Дата: 01.12.2012 | Коментарі (0)

05.10.2012 року в приміщенні Кременецької ЗОШ відбувся день вчителя! ТОМУ МИ ВІТАЄМО НАШИХ ВЧИТЕЛІВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Категорія: Цей день... | Переглядів: 668 | Додав: Гопнік | Дата: 05.10.2012 | Коментарі (1)

Усі свята, загальнонародні і особисті, не обходяться без квітів. Квіти своєю красою, своїм-пахощами не тільки прикрашають свято, але і створюють гарний настрій. У різні часи й у різних народів квіти не тільки були учасниками багатьох урочистих подій, але й на честь самих квітучих рослин влаштовувалися свята.

Oт і у нашій школі &nb ... Читать дальше »
Категорія: Новини сайту | Переглядів: 708 | Додав: Гопнік | Дата: 28.09.2012 | Коментарі (0)

Травневі свята мають древню історію. Три тисячі років тому жителі Стародавньої Італії поклонялися богині Майї - покровительки землі і родючості. На честь неї останній місяць весни назвали травнем, а в його перший день влаштовувалися гуляння і урочистості.

Історія свята 1 Травня, Дня солідарності трудящих, починається з липня 1889 року. Тоді Конгрес II Інтернаціоналу ухвалив доленосне рішення про щорічне святкування «всім світовим пролетаріатом» цьо ... Читать дальше »
Категорія: Цей день... | Переглядів: 1070 | Додав: Zahar2008 | Дата: 02.05.2012 | Коментарі (0)

Випуск газети "Джерельце" за березень 2012
Категорія: Новини сайту | Переглядів: 602 | Додав: Zahar2008 | Дата: 15.03.2012 | Коментарі (0)