Головна »
2023 » Ноябрь » 10 » Тиждень математики
|
З 6 по 10 листопада у нашій школі проходив Тиждень математики в рамках якого учні нашої школи вкотре змогли проявити свою творчість, кмітливість, ерудованість. Діти були учасниками різних конкурсів та турнірів, пробували себе у ролі журналістів, проявляли свої знання з математики та логічні здібності. (детально фото) |
Переглядів: 129 |
Додав: Zahar2008
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[
Реєстрація |
Вхід ]