Головна » 2017 » Март » 3 » День рідної мови
День рідної мови
Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний День рідної мови. Сьогодні у світі існує близько 6000 мов. Але найдорожчою для нас є наша рідна українська мова.
Щороку у школі проходить Тиждень рідної мови, протягом якого проводяться різноманітні заходи. Не став винятком і лютий цього року. Під час тематичного тижня учні брали участь у конкурсі стінгазет, конкурсі малюнків. Вчитель української мови та літератури Гнатюк Г.В. проводила різні розважальні ігри знавців рідної мови. Дуже цікаво і яскраво пройшов захід “Це мова моя, це мова моєї країни”, де хлопці та дівчата демонстрували знання рідної мови та української літератури. Завдяки цьому заходу всі присутні мали можливість поринути в атмосферу любові і добра, насолодитись красою рідного слова.
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 452 | Додав: schoolkremenec | Рейтинг: 0.0/0