Головна » Цей день...
1 2 »

День 22 січня  1919 року поклав початок здійсненню віковічної мрії українців об’єднатися в одну державу. У рамках відзначення цієї дати - Дня Соборності України у ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Кременець  проводилися  різноманітні  заходи: урок Соборності “Єднання заради Незалежності”, загальношкільна лінійка: “Незалежність починається з тебе”, виховні години. Також  діти виготовляли плакати та стінгазети. А листівки, зроблені власноруч, дарували водіям під час акції ”Живий ланцюг єдності”, який простягнувся впродовж траси Ковель-Луцьк, майорячи синьо-жовтими барвами, чим діти та дорослі, взявшись за ... Читать дальше »

Категорія: Цей день... | Переглядів: 980 | Додав: Zahar2008 | Дата: 26.01.2016 | Коментарі (0)

"Україна - це ми!"  Виховний захід із такою назвою пройшов у Кременецькій школі. А присвячувався він усім патріотам і, зокрема, хлопцям-кременчанам, які захищали Україну від ворога на Сході.

Категорія: Цей день... | Переглядів: 602 | Додав: kremtetyananazaruk | Дата: 05.05.2015 | Коментарі (0)

Хоч давно відлунав
Той останній прощальний дзвінок,
Та з найдальших доріг
Ми завжди повернутися хочем
В рідну школу свою
Без запізнень на перший урок.
Як сьогодні у першу
Лютневу морозну суботу.

Дехто давніше, а дехто рік тому попрощався із своїм дитинством, друзями, школою. Хоч залишивши школу стіни нашої школи, вони розійшлися різними дорогами, але всіх  єднає одне – вогник  любові до всього близького і рідного: школи, села, нашої рідної ... Читать дальше »
Категорія: Цей день... | Переглядів: 688 | Додав: Zahar2008 | Дата: 21.02.2013 | Коментарі (0)

Категорія: Цей день... | Переглядів: 604 | Додав: Zahar2008 | Дата: 05.01.2013 | Коментарі (0)

Сьогодні, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Всесвітній день боротьби зі СНІДом став одним з найбільш визнаних міжнародних днів здоров'я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання та його профілактику.

Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

Категорія: Цей день... | Переглядів: 546 | Додав: Zahar2008 | Дата: 01.12.2012 | Коментарі (0)

05.10.2012 року в приміщенні Кременецької ЗОШ відбувся день вчителя! ТОМУ МИ ВІТАЄМО НАШИХ ВЧИТЕЛІВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Категорія: Цей день... | Переглядів: 666 | Додав: Гопнік | Дата: 05.10.2012 | Коментарі (1)

Травневі свята мають древню історію. Три тисячі років тому жителі Стародавньої Італії поклонялися богині Майї - покровительки землі і родючості. На честь неї останній місяць весни назвали травнем, а в його перший день влаштовувалися гуляння і урочистості.

Історія свята 1 Травня, Дня солідарності трудящих, починається з липня 1889 року. Тоді Конгрес II Інтернаціоналу ухвалив доленосне рішення про щорічне святкування «всім світовим пролетаріатом» цьо ... Читать дальше »
Категорія: Цей день... | Переглядів: 1067 | Додав: Zahar2008 | Дата: 02.05.2012 | Коментарі (0)

12 квітня весь світ відзначає День авіації та космонавтики (Space Probe Day). Це особливий день - день тріумфу науки і всіх тих, хто сьогодні трудиться в космічній галузі.

12 квітня 1961 громадянин СРСР майор Ю. А. Гагарін на космічному кораблі «Восток» вперше в світі здійснив орбітальний обліт Землі , відкривши епоху пілотованих космічних польотів.

Політ, що тривав всього 108 хвилин, став потужним проривом в освоєнні космосу. І сьогодні ми бачимо вражаючі успіхи космічної техніки - навколо Землі обертаються десятки тисяч супутників, космічні апарати здійснили посадку на Місяць і Венеру, привізши звідти зразки грунту.

Згодом на Марс і Венеру опускалися автоматичні зонди, декілька космічних апаратів покинули межі Сонячної Системи і несуть на собі послання Позаземним Цивілізаціям.

А 4 жовтня 1957 року на навколоземну орбіту був виведений пе ... Читать дальше »
Категорія: Цей день... | Переглядів: 808 | Додав: Zahar2008 | Дата: 11.04.2011 | Коментарі (0)

Категорія: Цей день... | Переглядів: 524 | Додав: Zahar2008 | Дата: 07.03.2011 | Коментарі (0)