Головна » Шкільні новини
1 2 3 »

"Разом до Перемоги!" - під таким гаслом у ліцеї с. Кременець відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Ідея ярмарку належить учнівському самоврядуванню. Чого тільки не було на столах - торти, тістечка, цукерки, печиво, вафля, піца, сік, учнівські вироби. А також на ярмарку пропонували саджанці дерев, малини, винограду. Усі ці смаколики, дитячі вироби та саджанці розкуповували не лише діти, а й вчителі, батьки. Дякуємо за активну участь усім батькам. Робимо усе, що можемо, для наближення нашої Перемоги. (Детально фото)

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 72 | Додав: Zahar2008 | Дата: 20.10.2023 | Коментарі (0)

У ліцеї з 15 по 22 вересня проходив Всеукраїнський олімпійський тиждень в рамках Європейського тижня спорту та Всеукраїнський олімпійський урок з метою популяризації здорового способу життя та розвитку олімпійського спорту. (Детальне фото)

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 79 | Додав: Zahar2008 | Дата: 22.09.2023 | Коментарі (0)

Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня. Для України це має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І в теперішній час, Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни. (Детально фото)

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 72 | Додав: Zahar2008 | Дата: 21.09.2023 | Коментарі (0)

Вже традиційним стало проведення   5 класом улюбленого всіма дітьми свята " Святий Миколай до нас у гості завітай". Незважаючи на військові дії в нашій державі, діти зуміли створити казкову атмосферу свята.

... Читать дальше »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 82 | Додав: Zahar2008 | Дата: 19.12.2022 | Коментарі (0)

Список учнів, зарахованих у перший клас 2021-2022 н.р.

... Читать дальше »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 330 | Додав: Zahar2008 | Дата: 01.06.2021 | Коментарі (0)

В якому б краї не зустріли ви світанки,
В якій краї ваш не був поріг.
У будні й свята одягайте вишиванки,
Священний український оберіг.
З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

... Читать дальше »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 306 | Додав: flulav | Дата: 20.05.2021 | Коментарі (0)

У День Великої пам’яті Героїв Другої Світової Війни. Дякуємо за подвиг усім ветеранам, та за мирне небо над головою. З Днем Перемоги!
Травневий день рахує мирні весни,
І ми йдемо до Вічного вогню,
Щоб в день святковий в спогадах воскресли
Ті, хто не зміг зустріти цю весну.
Нехай літа зупинять біг у вічність,
Нехай не кличуть в небо журавлі.
Щоб ветеранам низько поклонитись,
Ми знов до вічного вогню прийшли.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 229 | Додав: flulav | Дата: 09.05.2021 | Коментарі (0)

За вікном сніжок летить,

Вітром завіває,

Тож спішіть усі до нас,

На свято Миколая.

Ну, а хто сюди прийшов,

Раді вас вітати,

Веселіться і радійте

На нашому святі

Так розпочалось свято у 5 класі "Ой, хто, хто, Миколая любить?"

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 546 | Додав: flulav | Дата: 19.12.2018 | Коментарі (0)

Українські вечорниці починаємо в цей час! Хай веселий сміх іскриться в серці кожного із нас! Хай дзвінку вкраїнське слово пружно рветься в небеса! Наша пісня пречудова хай ніколи не згаса! Обійдіть весь світ безмежний, і скажіть в якій країні так зберігся скарб пісенний, як у нас на Україні! Такими словами розпочались Андріївські вечорниці у нашій школі.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 544 | Додав: flulav | Дата: 13.12.2018 | Коментарі (0)

Людина залишається справжньою людиною, доки в її серці живе любов до того куточка землі, де вона народилася. Цей благословенний клаптик рідної Вітчизни є для неї святим і недоторканним. Україна - це рідний край, наша земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, мудрими і талановитими людьми.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 593 | Додав: flulav | Дата: 28.11.2018 | Коментарі (0)