Головна » Шкільні новини

З 12.03 по 16.03 2018 року учителем англійської мови Клебанською М.М. було проведено тиждень англійської мови.

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей.

Оволодіння англійською мовою потребує часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось із традиціями та звичаями країни, мову якої вивчаємо. Метою проведення тижня англійської мови є:

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 5 | Додав: Zahar2008 | Дата: 19.03.2018 | Коментарі (0)

Сьогодні довгоочікуваний день зустрічі з мріями та подарунками. Свято дитинства й щедрості , на яке щорічно чекають усі діти. Малеча і нашої школи з самого ранку виглядала гостя, але не лише для того, щоб отримати солодощі, але й зробити подарунок і святому Миколаю. Діти підготували справжнісіньке свято, аби показати як вони його люблять, які вони слухняні й талановиті. (детально фото)

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 16 | Додав: Zahar2008 | Дата: 19.12.2017 | Коментарі (0)

Полум’я скорботи

Наталка Тривайло

На підвіконні палахтить

Скорботи полум’я священне –

То свічка пам’яті горить

За всіх безвинно убієнних.

Мій розум навіть не збагне

Страшної люті сталінізму,

Що катував своїх людей,

Це ще жахливіше фашизму!

... Читать дальше »
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 29 | Додав: Zahar2008 | Дата: 24.11.2017 | Коментарі (0)

Я хочу сказати простими словами, Про те, що турбує мене вечорами, Про те , як в думках я малюю картину, Якою я бачу свою Україну! В моїй Україні ніхто не стріляє, Ніхто не калічить, ніхто не вбиває! В моїй Україні ніхто не воює! Своє і чуже життя кожен цінує! В моєї країни чудові сусіди, Запрошують в гості і я до них їду. Сусіди і самі в нас часто бувають. Не брешуть, не крадуть, ніде не блукають! В моїй Україні є чесная влада, Про неї в народі складають балади. Працює й працює, з ранку до ночі, Щоб людям відкрито дивитись у очі. В моїй Україні не плюють на підлогу, ... Читать дальше »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 28 | Додав: Zahar2008 | Дата: 11.10.2017 | Коментарі (0)

23 травня 2017 року згідно плану роботи Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти та відділу освіти та молоді Рожищенської районної державної адміністрації, на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кременець відбувся семінар для вчителів які працюють у етнічно неоднорідних класах «Методичні аспекти формування ключових компетентностей та культурної обізнаності педагогів у поліетнічному середовищі».

Метою семінару було обговорення проблем адаптації учнів ромської національносі в учнівський олектив,пошук нових форм роботи та шляхів розвязання проблем виховного напряму.

В роботі семінару взяла участь Бондарук Лілія Миколаївна, завідувач відділу гуманітарних дисциплін ВІППО, яка зупинилася на темі « Актуальні питання формування кл ... Читать дальше »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 82 | Додав: Zahar2008 | Дата: 24.05.2017 | Коментарі (0)

23 березня вчитель англійської мови Рура І.П. провела свято "Маленькі знавці англійської мови". Діти приймали активну участь у різноманітних конкурсах: розгадували ребуси, розповідали вірші, виконували різні фізкультхвилинки. Турнір пройшов весело. Учні показали свої знання та вміння при виконанні різноманітних завдань.(матеріали заходу

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 89 | Додав: Zahar2008 | Дата: 24.03.2017 | Коментарі (0)

Задля підвищення інтересу учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації з 28.02.2017 по 03.03.2017 року проведено предметний тиждень з інформатики.
Детальніше з планом проведення та результатами конкурсів можна познайомитися за посиланням. (переможці фото)

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 117 | Додав: schoolkremenec | Дата: 03.03.2017 | Коментарі (0)

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний День рідної мови. Сьогодні у світі існує близько 6000 мов. Але найдорожчою для нас є наша рідна українська мова.
Щороку у школі проходить Тиждень рідної мови, протягом якого проводяться різноманітні заходи. Не став винятком і лютий цього року. Під час тематичного тижня учні брали участь у конкурсі стінгазет, конкурсі малюнків. Вчитель української мови та літератури Гнатюк Г.В. проводила різні розважальні ігри знавців рідної мови. Дуже цікаво і яскраво пройшов захід “Це мова моя, це мова моєї країни”, де хлопці та дівчата демонстрували знання рідної мови та української літератури. Завдяки цьому заходу всі присутні мали можливість поринути в атмосферу любові і добра, насолодитись красою рідного слова.
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 77 | Додав: schoolkremenec | Дата: 03.03.2017 | Коментарі (0)

Щороку в лютому наша школа гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на Вечір зустрічі, щоб повернутись у незабутні роки юності, які мабуть, залишаються в пам’яті назавжди. Адже саме в школі людина проводить свої найкращі роки життя. Гордиться наша школа своїми випускниками. Роки летять, але наша школа не старіє і пам’ятає всіх своїх випускників.(детально фото)
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 93 | Додав: schoolkremenec | Дата: 04.02.2017 | Коментарі (0)

1 2 »