Головна-Пресархів

мітинг, присвячений відкриттю школи, а заодно і початку нового навчального року, Дню знань, відкриває директор школи Аркадій Олексійович Недопад. Він дякує всім, хто був причетний до будівництва школи, за турботу про дітей, запевняє всіх у тому, що педагоги щедробудуть сіяти розумне, добре, вічне, ростити активних учасників перебудови.
Лине Гімн СРСР. Учні вносять Державні прапори СРСР і УРСР, прапор школи. Мітинг триває. Виступають голова колгоспу "Заповіт Ілліча" І.Й.Гриб, учитель-пенсіонер З.Д.Савчук, голова батьківського комітету школи В.О.Панасюк. Щиро здоровлять дітей та батьків, усіх жителів села, які прибули на урочистості, заступник голови облвиконкому С.І.Удальцова та перший секретар райкому Компартії України І.М.Петрук.
А потім настає хвилююча хвилина. Голова райагробуду В.С.Мороз вручає вчителям і учням символічний ключ...
Свято у Кременці

Цього сонячного вересневого ранку шляхивсіх жителів Кременця - дорослих і дітей - збігались. Вони завершувалися біля новозбудованого приміщеннявосьмирічної школи. Люди йшли сюди по святковому одягнені, з букетами пишних осінніх квітів. Адже сьогодні в селі велике свято.
Довгі роки чекали у Кременці нової школи. Завдяки зусиллям районних партійних і радянських органів, правління місцевого колгоспу "Заповіт Ілліча", завдяки старанній праці будівельників райагробуду школу було побудовано в стислі строки, при високій якості.
9 година ранку. Перед входом до школи вишиковуються діти. Урочистий