Головна » 2015 » Май » 26 » День вишиванки
День вишиванки
День вишива́нки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, в університет, школу, чи садочок. Основна мета заходу — це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно просто вчинку — просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом з тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. . Більшість учнів і учителів нашої школи теж долучились до святкування і вдягли у цей день символ українського народу – сорочки-вишиванки. А ще на честь свята учні провели флешмоб, зобразивши на шкільному подвір’ї слово МИР.
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 569 | Додав: Zahar2008 | Рейтинг: 0.0/0