Головна » Архив новостей

23 травня 2017 року згідно плану роботи Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти та відділу освіти та молоді Рожищенської районної державної адміністрації, на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кременець відбувся семінар для вчителів які працюють у етнічно неоднорідних класах «Методичні аспекти формування ключових компетентностей та культурної обізнаності педагогів у поліетнічному середовищі».

Метою семінару було обговорення проблем адаптації учнів ромської національносі в учнівський олектив,пошук нових форм роботи та шляхів розвязання проблем виховного напряму.

В роботі семінару взяла участь Бондарук Лілія Миколаївна, завідувач відділу гуманітарних дисциплін ВІППО, яка зупинилася на темі « Актуальні питання формування кл ... Читать дальше »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 123 | Додав: Zahar2008 | Дата: 24.05.2017 | Коментарі (0)

З 18 по 21 квітня 2017 року у школі було проведено тиждень знань з безпеки життєдіяльності.

Класними керівниками та класоводами були проведені заняття з вивчення правил безпеки життєдіяльності: обережність у поводженні з вогнем, газом, побутовою хімією, ліками, електричними приладами (в 1 кл. – «Правильно переходь дорогу на зупинці», ,,Перша допомога», ,,Наодинці вдома», в 2 - 3 кл .- «Будь обережним. Правила безпечної поведінки з побутовими приладами, газом, водою, вогнем», в 4 кл. – вікторина юних пожежників, в 7 кл. – година спілкування «Небезпечні предмети і речовини», в 5 - 6 кл. ... Читать дальше »

Переглядів: 98 | Додав: Zahar2008 | Дата: 24.04.2017 | Коментарі (0)

Відповідно до Плану основних заходів з підготовки цивільного захисту школи у 2017 році та наказу від 11.04. 2017р. «Про відготовку та проведення «Дня цивільного захисту» у період з 03.04. по 19 04 проведено роботу з підготовки та проведення "Дня цивільного захисту" в школі.
Згідно з планом в ході «Дня цивільного захисту проведено ряд практичних заходів за планом комплексного об'єктового тренування, навчально-методичних заходів, а також тренувань, змагань, естафет тощо.
До проведення заходів «Дня цивільного захисту» залучались весь постійний склад і учні школи.

( ... Читать дальше »

Переглядів: 104 | Додав: Zahar2008 | Дата: 21.04.2017 | Коментарі (0)

23 березня вчитель англійської мови Рура І.П. провела свято "Маленькі знавці англійської мови". Діти приймали активну участь у різноманітних конкурсах: розгадували ребуси, розповідали вірші, виконували різні фізкультхвилинки. Турнір пройшов весело. Учні показали свої знання та вміння при виконанні різноманітних завдань.(матеріали заходу

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 109 | Додав: Zahar2008 | Дата: 24.03.2017 | Коментарі (0)

Задля підвищення інтересу учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації з 28.02.2017 по 03.03.2017 року проведено предметний тиждень з інформатики.
Детальніше з планом проведення та результатами конкурсів можна познайомитися за посиланням. (переможці фото)

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 155 | Додав: schoolkremenec | Дата: 03.03.2017 | Коментарі (0)

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний День рідної мови. Сьогодні у світі існує близько 6000 мов. Але найдорожчою для нас є наша рідна українська мова.
Щороку у школі проходить Тиждень рідної мови, протягом якого проводяться різноманітні заходи. Не став винятком і лютий цього року. Під час тематичного тижня учні брали участь у конкурсі стінгазет, конкурсі малюнків. Вчитель української мови та літератури Гнатюк Г.В. проводила різні розважальні ігри знавців рідної мови. Дуже цікаво і яскраво пройшов захід “Це мова моя, це мова моєї країни”, де хлопці та дівчата демонстрували знання рідної мови та української літератури. Завдяки цьому заходу всі присутні мали можливість поринути в атмосферу любові і добра, насолодитись красою рідного слова.
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 100 | Додав: schoolkremenec | Дата: 03.03.2017 | Коментарі (0)

Щороку в лютому наша школа гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на Вечір зустрічі, щоб повернутись у незабутні роки юності, які мабуть, залишаються в пам’яті назавжди. Адже саме в школі людина проводить свої найкращі роки життя. Гордиться наша школа своїми випускниками. Роки летять, але наша школа не старіє і пам’ятає всіх своїх випускників.(детально фото)
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 118 | Додав: schoolkremenec | Дата: 04.02.2017 | Коментарі (0)

5 жовтня 2016 року відбувся відкритий урок з англійської мови у 5-му класі на тему "Зовнішність". На урок були запрошені вчителі школи та дирекція школи. Для навчання і закріплення вивченого матеріалу на уроці використовувалися різноманітні форми і методи навчання. (матеріали уроку)