Головна » Архив новостей
« 1 2 3 4 5 6 7 »

14 березня 2018 року на базі ЗЗСО с. Кременець проведено  районний семінар-практикум для вчителів англійської та німецької мов на тему: «Зміст уроку іноземної мови відповідно до концепції Нової української школи».

Після теоретичної частини семінару відбувся творчий звіт учителів Клебанської М.М. та Рури І.П., які не лише поділились досвідом роботи над темою семінару , а й продемонстрували практичні розробки над своїми проблемними питаннями.

В рамках семінару вчителями було проведено майстер клас за участю вчителів району, та було презентовано відкриті уроки з англійської та німецької мов.

... Читать дальше »

Переглядів: 463 | Додав: Zahar2008 | Дата: 15.03.2018 | Коментарі (0)

Сьогодні довгоочікуваний день зустрічі з мріями та подарунками. Свято дитинства й щедрості , на яке щорічно чекають усі діти. Малеча і нашої школи з самого ранку виглядала гостя, але не лише для того, щоб отримати солодощі, але й зробити подарунок і святому Миколаю. Діти підготували справжнісіньке свято, аби показати як вони його люблять, які вони слухняні й талановиті. (детально фото)

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 401 | Додав: Zahar2008 | Дата: 19.12.2017 | Коментарі (0)

Полум’я скорботи

Наталка Тривайло

На підвіконні палахтить

Скорботи полум’я священне –

То свічка пам’яті горить

За всіх безвинно убієнних.

Мій розум навіть не збагне

Страшної люті сталінізму,

Що катував своїх людей,

Це ще жахливіше фашизму!

... Читать дальше »
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 474 | Додав: Zahar2008 | Дата: 24.11.2017 | Коментарі (0)

Я хочу сказати простими словами, Про те, що турбує мене вечорами, Про те , як в думках я малюю картину, Якою я бачу свою Україну! В моїй Україні ніхто не стріляє, Ніхто не калічить, ніхто не вбиває! В моїй Україні ніхто не воює! Своє і чуже життя кожен цінує! В моєї країни чудові сусіди, Запрошують в гості і я до них їду. Сусіди і самі в нас часто бувають. Не брешуть, не крадуть, ніде не блукають! В моїй Україні є чесная влада, Про неї в народі складають балади. Працює й працює, з ранку до ночі, Щоб людям відкрито дивитись у очі. В моїй Україні не плюють на підлогу, ... Читать дальше »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 543 | Додав: Zahar2008 | Дата: 11.10.2017 | Коментарі (0)

23 травня 2017 року згідно плану роботи Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти та відділу освіти та молоді Рожищенської районної державної адміністрації, на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кременець відбувся семінар для вчителів які працюють у етнічно неоднорідних класах «Методичні аспекти формування ключових компетентностей та культурної обізнаності педагогів у поліетнічному середовищі».

Метою семінару було обговорення проблем адаптації учнів ромської національносі в учнівський олектив,пошук нових форм роботи та шляхів розвязання проблем виховного напряму.

В роботі семінару взяла участь Бондарук Лілія Миколаївна, завідувач відділу гуманітарних дисциплін ВІППО, яка зупинилася на темі « Актуальні питання формування кл ... Читать дальше »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 702 | Додав: Zahar2008 | Дата: 24.05.2017 | Коментарі (0)

З 18 по 21 квітня 2017 року у школі було проведено тиждень знань з безпеки життєдіяльності.

Класними керівниками та класоводами були проведені заняття з вивчення правил безпеки життєдіяльності: обережність у поводженні з вогнем, газом, побутовою хімією, ліками, електричними приладами (в 1 кл. – «Правильно переходь дорогу на зупинці», ,,Перша допомога», ,,Наодинці вдома», в 2 - 3 кл .- «Будь обережним. Правила безпечної поведінки з побутовими приладами, газом, водою, вогнем», в 4 кл. – вікторина юних пожежників, в 7 кл. – година спілкування «Небезпечні предмети і речовини», в 5 - 6 кл. ... Читать дальше »

Переглядів: 444 | Додав: Zahar2008 | Дата: 24.04.2017 | Коментарі (0)

Відповідно до Плану основних заходів з підготовки цивільного захисту школи у 2017 році та наказу від 11.04. 2017р. «Про відготовку та проведення «Дня цивільного захисту» у період з 03.04. по 19 04 проведено роботу з підготовки та проведення "Дня цивільного захисту" в школі.
Згідно з планом в ході «Дня цивільного захисту проведено ряд практичних заходів за планом комплексного об'єктового тренування, навчально-методичних заходів, а також тренувань, змагань, естафет тощо.
До проведення заходів «Дня цивільного захисту» залучались весь постійний склад і учні школи.

( ... Читать дальше »

Переглядів: 452 | Додав: Zahar2008 | Дата: 21.04.2017 | Коментарі (0)

23 березня вчитель англійської мови Рура І.П. провела свято "Маленькі знавці англійської мови". Діти приймали активну участь у різноманітних конкурсах: розгадували ребуси, розповідали вірші, виконували різні фізкультхвилинки. Турнір пройшов весело. Учні показали свої знання та вміння при виконанні різноманітних завдань.(матеріали заходу

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 435 | Додав: Zahar2008 | Дата: 24.03.2017 | Коментарі (0)

Задля підвищення інтересу учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації з 28.02.2017 по 03.03.2017 року проведено предметний тиждень з інформатики.
Детальніше з планом проведення та результатами конкурсів можна познайомитися за посиланням. (переможці фото)

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 542 | Додав: schoolkremenec | Дата: 03.03.2017 | Коментарі (0)